

Legbord PDC, geschikt voor brand- en inbraakwerende archiefkast 195-70 en 150-70

Wenst u naast het standaard aantal legborden nog meer opbergruimte in de PDC brand- en inbraakwerende archiefkast te creëren? Bestel dan als accessoire een extra legbord.
Dit PDC legbord is geschikt voor de brand- en inbraakwerende archiefkast PDC-195-70 en PDC-150-70. De legborden zijn geschkt voor opbergen van laterale hangmappen. Maakt u gebruik van ordners? Dan kunnen er in de PDC-195-70 5 ordnerrijen hoog worden opgeborgen. In de PDC 150-70 kunnen 3 ordnerrijen worden geplaatst. De legborden kunnen op gewenste hoogte in de kast worden geplaatst. Om de 3,5 cm kent de kast de mogelijkheid om legborden te plaatsen. De legborden kunnen een maximaal verdeeld gewicht dragen van 50 kg.
De legborden zijn leverbaar in dezelfde kleuren als in de kast kleur. We hebben de legborden in beperkte hoeveelheden op voorraad. Vraag ons vrijblijvend naar de actuele voorraad en de levertijd!
€ 56,81

